Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE PRODUSE SI MAT CONSTRUCTII-LICEU

Număr anunț
DA28895161
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR " SIMION MEHEDINTI" VIDRA, VRANCEA (CUI 4447177)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.655.798 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
01.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.655.798 RON