Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPORT APARATURA SONORIZARE

Număr anunț
DA28907967
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
Cod CPV
60183000-4 · Inchiriere de camionete cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.834.589 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
03.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.834.589 RON