Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta in actualizarea elementelor SCIM - Comuna Dagata, judetul Iasi

Număr anunț
DA28908791
Autoritate contractantă
Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.656.592 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
03.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.656.592 RON