Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii instrumente muzicale

Număr anunț
DA28899557
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR ZALAU (CUI 4566496)
Cod CPV
37321500-9 · Accesorii pentru instrumente de percutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.738.854 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.738.854 RON