Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transformator toroidal retea 160VA, 230V/18V-0-18V; 45V-0-45V, cod 150-1357

Număr anunț
DA28906100
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BIVOLARIE (CUI 4326647)
Cod CPV
31172000-2 · Transformatoare de tensiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.956.036 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.956.036 RON