Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant suprafete si Banda adeziva bicolora

Număr anunț
DA28903679
Autoritate contractantă
Comuna Snagov (Primaria comunei Snagov) (CUI 5643775)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.241.782 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.241.782 RON