Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat
Achizitia de echipamente TIC (laptop-uri și desktop-uri all-in-one) în cadrul proiectului „ Sprijin din punct de vedere logistic în ceea ce priveşte desfăşurarea activităţilor specifice Organismului Intermediar pentru Promovarea Societăţii Informaţionale”
- Număr anunț
- SCN1004040
- Autoritate contractantă
- Ministerul Comunicatiilor si Societatii Informationale (CUI 4220947)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136.000 RON
- Valoare atribuită
- 128.469,40 RON 5,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 08:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1003080
- Termen limită
- 25.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009432
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de furnizare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1009432.pdf
- Formulare - modificat ANAPdoc.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 136.000 RON Adjudecat: 128.469,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop-uri (20 buc.) | 80.000 RON | Mida Soft Business | 72.721,40 RON ↓9,1% |
| 2 | Desktop-uri all-in-one (14 buc.) | 56.000 RON | PRAGMA COMPUTERS S.R.L. | 55.748 RON ↓0,4% |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
128.469,40 RON
din 136.000 RON estimat
5,5%
Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 7.530,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.