Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 72,5% sub estimat

Furnizare produse alimentare-(ciocanele de pui si parizer)

Număr anunț
CN1003139
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
Furnizor / câștigător
GEOCOR TRADE IMP-EXP SRL (CUI 14255365)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.240 RON
Valoare atribuită
8.868,80 RON 72,5% sub estimat
Data publicării
09.08.2018 07:43
Anunț de atribuire
CAN1005395
Termen limită
11.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1018910

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 8.868,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pulpe de pui inferioare (ciocanele) GEOCOR TRADE IMP-EXP S.R.L. 6.668,80 RON
2 Parizer de porc ANDROMI COM 2.200 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
JOLDOS PROIMPEX SRL CUI RO 9399070
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

8.868,80 RON

din 32.240 RON estimat 72,5%

Adjudecat la 27,5% din estimat · economie 23.371,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.