Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire DALI, DOC. AVIZE- SUBMASURA 4.3 componenta – Infrastructura de acces agricol

Număr anunț
DA28908712
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.642.901 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.642.901 RON