Ofertă acceptată Cumpărare directă

EP DUALFILTER 960 T.I.P.S. (10 RACK X 96 TIPS) 50-1000 µl

Număr anunț
DA28889975
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Arad (CUI 3519496)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.529.458 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.529.458 RON