Ofertă acceptată Cumpărare directă

COS BASCHET - SISTEM DE JOC

Număr anunț
DA28902471
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Toma T. Socolescu (CUI 29128262)
Cod CPV
37452210-6 · Sisteme de joc complete pentru baschet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.465.908 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.465.908 RON