Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie de copiator A4 80 g 500 coli alba 210 x 297 cm Tecnis

Număr anunț
DA28905279
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
Cod CPV
30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.186.656 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.186.656 RON