Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,8% sub estimat
Delegare de concesiune de servicii pentru unele activități ale serviciului de salubrizare a comunei Agriș
- Număr anunț
- PC1001413
- Autoritate contractantă
- COMUNA AGRIS (PRIMARIA COMUNEI AGRIS) (CUI 16363452)
- Furnizor / câștigător
- MONDOREK SRL (CUI 21769164)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 679.934,20 RON
- Valoare atribuită
- 572.592,80 RON 15,8% sub estimat
- Data publicării
- 09.12.2019 09:49
- Anunț de atribuire
- PCA1000213
- Termen limită
- 14.01.2020 09:00
- Documentație de atribuire
- DF1072064
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MONDOREK SRL CUI RO21769164
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ALPIN BIO SOLUTION 2015 SRL CUI RO34939759
Valoare atribuită
572.592,80 RON
din 679.934,20 RON estimat
15,8%
Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 107.341,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.