Ofertă acceptată Cumpărare directă

SIGILII DIN PLASTIC CU INCHIDERE RAPIDA

Număr anunț
DA28899936
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.604.254 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.604.254 RON