Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Laptop ASUS Zenbook UX325EA-KG230, i5-1135G7, 13.3" Full HD, 8GB, SSD 512GB, ree Dos, gri

Număr anunț
DA28899338
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV UNIVERSITAR NEPTUN CONSTANTA (CUI 31135164)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.902.276 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.902.276 RON