Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitoare 24" - Dell P2422H 22H

Număr anunț
DA28908658
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
1.801.821 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.801.821 RON

din 2 RON estimat