Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII LA PAVILIONUL B1 CAZARMA 2866

Număr anunț
DA28906173
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.604.840 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.604.840 RON