Ofertă acceptată
Cumpărare directă
referat 12357/27.09.2021 , mobilier
- Număr anunț
- DA28910586
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 29.328.333 RON
- Data publicării
- 04.10.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.10.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.