Atribuită Cumpărare directă

panouri expozitie

Număr anunț
DA35748289
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
INOVART CONSULTING SRL (CUI 31535861)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.946 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.946 RON