Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca masti trei 3 straturi trei 3 pliuri prindere cu elastic banda fixare nas 50 Buc

Număr anunț
DA28909039
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUNESTI (CUI 29464963)
Cod CPV
18140000-2 · Accesorii pentru imbracaminte de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.456.063 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.456.063 RON