Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE PENTRU " GOSPODARIE DE APA SI RETEA DE DISTRIBUTIE APA " com. Lelesti, jud.Gj

Număr anunț
DA28892132
Autoritate contractantă
Comuna Lelesti (CUI 4898738)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.695.779 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
04.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.695.779 RON