Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,2% sub estimat

Echipamente IT - Laptop-uri si imprimanta multifunctionala

Număr anunț
SCN1066388
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.487,38 RON
Valoare atribuită
15.300 RON 17,2% sub estimat
Data publicării
08.04.2020 10:49
Anunț de atribuire
SCNA1036555
Termen limită
15.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081467

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184

Valoare atribuită

15.300 RON

din 18.487,38 RON estimat 17,2%

Adjudecat la 82,8% din estimat · economie 3.187,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.