Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR 5 INTRARI CABLU DE 5 METRI - 3 X 1,5 mm

Număr anunț
DA28911299
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Ilfov (CUI 13610442)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.064.354 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.064.354 RON