Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,1% sub estimat
Elaborarea documentațiilor pentru autorizarea lucrărilor de intervenție, studii de specialitate și obținere avize și acorduri pentru investiția imobiliară la Pavilioanele C, E si H2 din cazarma 734 București
- Număr anunț
- CN1022947
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- ROMANIAN EXPERT CONSULTING SRL (CUI 6779415)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 709.024 RON
- Valoare atribuită
- 545.402 RON 23,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1042022
- Termen limită
- 24.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 141-346991
- Documentație de atribuire
- DF1089661
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 709.024 RON Adjudecat: 545.402 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Elaborarea documentațiilor pentru autorizarea lucrărilor de int… | 210.084 RON | ROMANIAN EXPERT CONSULTING S.R.L. | 333.000 RON |
| 2 | Elaborarea documentațiilor pentru autorizarea lucrărilor de int… | 250.179 RON | POPAESCU & CO | 212.402 RON ↓15,1% |
| 3 | Elaborarea documentațiilor pentru autorizarea lucrărilor de int… | 248.761 RON | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
POPAESCU & CO S.R.L. CUI RO 15247573
Subcontractanți 1
PROPER DESIGN SRL CUI RO37785140
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMANIAN EXPERT CONSULTING SRL CUI RO 6779415
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMANIAN EXPERT CONSULTING SRL CUI RO 6779415
Valoare atribuită
545.402 RON
din 709.024 RON estimat
23,1%
Adjudecat la 76,9% din estimat · economie 163.622 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.