Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare si executie lucrari de alimentare cu apa si canalizare menajera

Număr anunț
DA28920432
Autoritate contractantă
Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
Cod CPV
45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
12.642.829 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.642.829 RON

din 2.000 RON estimat