Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de intocmire SF ,,Extindere retea de gaze naturale, Comuna Cristesti, jud. Iasi

Număr anunț
DA28919784
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.475.946 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.475.946 RON