Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de teren și eficienta energetica pentru obiectivul Construire și dotare centru educational

Număr anunț
DA28915730
Autoritate contractantă
Comuna Tutora (Primaria comunei TUTORA) (CUI 4540224)
Cod CPV
71500000-3 · Servicii privind constructiile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.627.893 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.627.893 RON