Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanță în vederea obținerii de finanțare nerambursabilă derulate prin PNI

Număr anunț
DA28916800
Autoritate contractantă
Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.199.766 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.199.766 RON