Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv de stocare in retea-AJPIS TR

Număr anunț
DA28903886
Autoritate contractantă
AJPIS TELEORMAN (CUI 24729830)
Cod CPV
30233140-4 · Dispozitive de stocare cu acces direct (DASD) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.654.407 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.654.407 RON