Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spirt Alcomad dezinfectant biocid avizat 500ml

Număr anunț
DA28920920
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318083)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.777.588 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.777.588 RON