Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant gel de pentru mâini antibacterian 1 litru 1L 1 L HYGIENIUM- aviz Ministerul Sanatatii

Număr anunț
DA28895840
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
30.09.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON