Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panuri forex Omagiu Giuseppe Verdi (9 octombrie 2021)

Număr anunț
DA28915297
Autoritate contractantă
CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
Cod CPV
44175000-7 · Panouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.883.114 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.883.114 RON