Atribuită Cumpărare directă

PACHET CHITANTIERE

Număr anunț
DA35753715
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. SI P.N.'' IULIA HASDEU'' MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 20881410)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI 1321890)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
159,66 RON
Data publicării
20.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,66 RON