Atribuită Cumpărare directă

Stalpi iluminat

Număr anunț
DA35740261
Autoritate contractantă
COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
Furnizor / câștigător
OPERA STEEL FIER SRL (CUI 35156330)
Cod CPV
44212225-2 · Stalpi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
17.05.2024 13:51
Data finalizării
21.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON