Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piatra concasata 0-63 mm

Număr anunț
DA28921393
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Cod CPV
44113140-8 · Pietricele pentru pietruirea drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.968.680 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.968.680 RON