Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor Smart LED, NEI 50NE6700, 126 cm, Ultra HD 4K

Număr anunț
DA28916786
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE (CUI 4279715)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.698.631 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.698.631 RON