Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet publicare 2 comunicate fonduri europene 127x190cm in editia printata si banner 340x340 pe web

Număr anunț
DA28921384
Autoritate contractantă
Comuna Valea Viilor(Primaria) (CUI 4556212)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
793.585 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

793.585 RON