Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie Lucrari MODERNIZARE ILUMINAT PUBLIC STRADAL ÎN COMUNA VLĂDENI JUD Ialomita

Număr anunț
DA28920364
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (CUI 4365441)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
18.101.849 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.101.849 RON