Ofertă acceptată Cumpărare directă

SikaMonoTop-412NFG

Număr anunț
DA28919411
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Cod CPV
44111800-9 · Mortar (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.034.569 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
05.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.034.569 RON