Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla verde magnetica cu rama aluminiu pentru scris cu creta 120x200 cm Optima

Număr anunț
DA28920121
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Cosbuc (CUI 26983192)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
04.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON