Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECTARE SI EXECUTIE ”CENTRALA ELECTRICA FOTOVOLTAICA 95KW SITUATA IN COMUNA LIESTI, JUD. GALATI

Număr anunț
DA28925290
Autoritate contractantă
COMUNA LIESTI (PRIMARIA COMUNEI LIESTI) (CUI 3264562)
Cod CPV
09332000-5 · Instalatie solara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.382.740 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.382.740 RON