Ofertă acceptată Cumpărare directă

Beton B 350 transportat

Număr anunț
DA28931703
Autoritate contractantă
COMUNA RACOVITA (PRIMARIA COMUNEI RACOVITA) (CUI 2541673)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.481.930 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.481.930 RON