Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alcool sanitar Saniblue 70% alcool, spirt - 500 ml avizat MINISTERUL SANATATII

Număr anunț
DA28901877
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC LASCAR ROSETTI RADUCANENI (CUI 4701525)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.447.920 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.447.920 RON