Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Salubrizare in statia CF Bucuresti Nord grupa A si B
- Număr anunț
- CN1003250
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- ROMPREST SERVICII INTEGRATE SRL (CUI 25751658)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.749.998,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.747.608 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2018 11:35
- Anunț de atribuire
- CAN1007221
- Termen limită
- 13.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019348
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini + anexe.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019348.pdf
- Formulare-Salubrizare in statia CF Bucuresti Nord.doc.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPREST SERVICII INTEGRATE SRL CUI RO 25751658
Valoare atribuită
1.747.608 RON
din 1.749.998,40 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.390,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.