Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii si imbracaminte asfaltica usoara alveole statii de autobuz

Număr anunț
DA28925098
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAR A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT (CUI 41594083)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.014.236 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.014.236 RON