Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare documentatii tehnico-economice pentru modernizare strazi

Număr anunț
DA28900518
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.844.274 RON
Data publicării
01.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.844.274 RON