Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DIRIGENTIE DE SANTIER PENTRU CJSM-ADV1239892

Număr anunț
DA28930801
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.105.517 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.105.517 RON