Atribuită
Anunț de participare
Sistem de turbo-micronizare
- Număr anunț
- SCN1004410
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 43410000-0 · Utilaje de procesare a mineralelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166.500 RON
- Valoare atribuită
- 166.500 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 15:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1002044
- Termen limită
- 29.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001612
Documente
Documentația de atribuire
- CS Sistem de turbo_micronizare POC.ICIA.TREND_01_23042018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001612.pdf
- Formulare_TREND_POC.ICIA_23042018.doc.p7s
- Model de contract POC.ICIA.TREND_01_23042018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
166.500 RON
din 166.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro