Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in realizarea cererii de finantare, Programul Operational Infrastructura Mar

Număr anunț
DA28928319
Autoritate contractantă
COMUNA FINIS (PRIMARIA COMUNEI FINIS) (CUI 5518527)
Cod CPV
71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.543.699 RON
Data publicării
05.10.2021 00:00
Data finalizării
06.10.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.543.699 RON