Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Servicii de proiectare tehnica si asistenta tehnica pentru obiectivul de investitie ,,Consolidare si reabilitare Scoala Gimnaziala nr. 3 in comuna Sita Buzaului, judetul Covasna,,

Număr anunț
SCN1004470
Autoritate contractantă
COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
Furnizor / câștigător
ALFAVAR HOLDING SRL (CUI 34763589)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
25.650 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
14.06.2018 15:05
Anunț de atribuire
SCNA1004046
Termen limită
25.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1010803

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

25.650 RON

din 27.000 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 1.350 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.